niedziela, 1 kwietnia 2018

Kocie orędzie na nadchodzący tydzień


Miau miau miau! Miauuuu!
Miaumiaumiau mrrrrauuu! Miau. Miau miau miau. Mrau.
Miau mrrrrr miau miau miauu mrau, miau miau miauu. Mrau, miau miaumiauuuu, mrrrr. Miau miau miau, mrrrau, miau miaumiaumiau, mrrrr. Miau. Miau. Miau! Miau! MIAU!
Miau. Miau. Miau.
Miau.

Miau

Anastazja nalegała, bym przekazała to orędzie. Nie wiem, co ono znaczy (pewnie coś na temat szerokiego dostępu do mleka. Wolę nie myśleć o innych możliwościach), dlatego przekazuję je w pierwotnej formie.
Wszystkie przeinaczenia są moją winą. Nie mam pomysłu, jak oddać jej gruchanie.

Nomi

Salem: Ponownie dziękuję Anastazji i Nomi za napisanie aktualki <3 Anastazjo, to najlepsza przemiauczowa, jaką kiedykolwiek czytałam, wzruszyłam się do łez, nie przejmując się zupełnie barierą językową.
Kochani czytelnicy, dziś mamy dla Was 9 rozdziałków, miłego czytania! Smacznego!


Asami-sensei no Himitsu9-10
Black Clover100-101
Gokusen34-35
Hekikai no AiON25
Takane to Hana30
Sengoku Danshi Hana no Ran17

niedziela, 4 marca 2018

"?" ?/'" ~ Anastazja - kot Nomi

Pewnie już wszyscy zauważyli, ale dla pewności napiszę jeszcze raz. Koniec mrozów! Niedługo wiosna! Chociaż… ma to swoje złe strony. Koniec z niewychodzeniem z domu "bo zimno" i oddawaniu się mangom/anime/dramom/książkom/czemukolwiek innemu. Ech, nie można mieć wszystkiego.

Zaczęłam pisać tę aktualkę o pogodzie, i przypomina mi się coraz więcej powodów, dla których nie lubię wiosny. Owady, na przykład. Kwiaty wierzby. Deszcz. Chyba jednak wolę mrozy.

Ech, dwa akapity, a ja już przeczę sama sobie.

W każdy razie, mamy dla Was jedenaście rozdziałów. Miłego czytania ^^.

Nomi

Salem: Dziękuję Nomi za napisanie pierwszej aktualki na tej stronie i Anastazji za zaimprowizowanie wspaniałego tytułu <3 Też troszkę tęsknię za ciepełkiem na zewnątrz, ale póki co cieszmy się kiszeniem się w domku i czytaniem rozdziałów od ekipy Kikimory! Smacznego!


Black Clover99
Hekikai no AiON22-24
Neko no Otera no Chion-san10-11
Shigatsu wa Kimi no Uso17
Takane to Hana27-29
Zombie Loan53