Świątynia czarnych kocich zombie

Podobny obraz


Black Clover105
Neko no Otera no Chion-san13
Zombie Loan57

Czarne Zombie

Najnowsze rozdziały Black Clover i Zombie Loan już do pobrania na stronie!


Black Clover104
Zombie Loan56


Podobny obraz

Miłego dnia~

P.s. Czy tylko ja tak pokochałam Made in Abyss i nie mogę się doczekać kolejnego sezonu?

Ostatnia aktualka



Podobny obraz

Uszanowanko, drodzy czytelnicy!
Z tej strony Salem. Jak zapewne domyśliliście się po tytule, to już nasza ostatnia aktualka :C Ostatnimi czasy bardzo nam brakuje czasu, a na lepsze dni się nie zanosi, więc musimy zamknąć Kikimorę. Mamy nadzieję, że nie złamaliśmy Waszych serc, a nawet jeśli, to będziecie mieć siłę, żeby je posklejać (wybaczcie, ale nie zasponsorujemy taśmy klejącej) :) A teraz trzymajcie te pyszne pożegnalne  4 kąski rozdziałkowe:

Black Clover1031
Hekikai no AiON26-272
Zombie Loan551

A tak serio to nie xD Issa' prank, bro! To prawda, że ostatnio mieliśmy mało czasu (dlatego tak mało obfita w rozdziały aktu) i to ostatnia aktualka, ale grupy bynajmniej NIE zamykamy~  Już tłumaczę. Otóż zauważyliśmy, że nie należymy do najbardziej wylewnych, a pisanie aktualek to dla nas nieprzyjemny obowiązek. Wobec tego od teraz o nowych wrzutkach będziemy Was informować zaraz po ich dodaniu ^^ Także ten... Do rychłego zobaczenia, czytelnicy ! Kikimoro, walcz!

Salem

P.s. Z tym nie zanoszeniem się na lepsze dni to sobie żartowałam. Nie ma sytuacji bez wyjścia i przeszkód nie do przeskoczenia, a czerwiec z pewnością będzie bardziej urodzajny w rozdziały od nas :)

Majówkowa aktualka



Passion for Life | lifedelight.tumblr.com (Source: sceneriies) GIF

LSR: Jako że zmniejszyłem ilość czasu poświęcanego na mangi, wziąłem na siebie zadanie napisania aktualki, myśląc, że w ten sposób jakoś odpokutuję. Lepszym sposobem na to byłoby zapewne częstsze robienie rozdziałów, ale co najmniej do wakacji nie będę mógł sobie na to raczej pozwolić, bo teraz – w maju – zaczynam praktyki (w agencji reklamowej! *ironiczne wow*!), a w czerwcu mam jakieś śmierdzące egzaminy zawodowe, więc pewnie będę wracał zmęczony po całym dniu robienia próbnych egzaminów na wszystkich możliwych przedmiotach zawodowych, bo nagle nauczyciele sobie przypomnieli, że my to w sumie jeszcze nie umiemy wszystkiego, co powinniśmy. Dodatkowo zdradzę powody mojego nieco wolniejszego niż na początku tłumaczenia Takane i Black Clover: od kilku rozdziałów tych serii tłumaczę z japońskiego, co niestety wymaga ode mnie więcej czasu. Nadmienię też, że jak chcecie kogoś gryźć, że rozdziały nie wychodzą, to ja jestem do tego najwłaściwszą osobą. [edit] Tak, wiem, że są też rozdziały po angielsku, wolę zwyczajnie tłumaczyć z japońskiego.

Salem: Dziękuję Patrykowi za napisanie aktu~ Teraz moja kolej. Chciałabym życzyć wszystkim maturzystom połamania nóg i odwagi, żeby trema nie zjadła na ustnych ;) Może najecie się troszkę stresu, ale potem czekają Was najdłuższe wakacje w życiu (jeśli idziecie na studia, ofc), więc zazdroszczę...

Ok, Salem, ogar.
W tym miesiącu upichciliśmy 11 dań, więc całkiem nieźle. Brawo, ekipo :D Ponadto z wielką ulgą mam przyjemność obwieścić, że zakończyliśmy pierwszy projekt jako Kikimora - Asami-sensei no Himitsu! Także no... jest zakładka z zakończonym, jej!
Bez zbędnego przedłużania, indżojcie i miłego dnia~


Asami-sensei no Himitsu11-155KONIEC!!!
Black Clover1021
Nagareboshi ni Negau Hodo Bokura wa Sunao ja Nai61
Neko no Otera no Chion-san121
Shigatsu wa Kimi no Uso18-192
Takane to Hana301
Zombie Loan541

Kocie orędzie na nadchodzący tydzień


La artista Svetlana Petrova transforma a su gato Zarathustra en obras de arte | SFG

Miau miau miau! Miauuuu!
Miaumiaumiau mrrrrauuu! Miau. Miau miau miau. Mrau.
Miau mrrrrr miau miau miauu mrau, miau miau miauu. Mrau, miau miaumiauuuu, mrrrr. Miau miau miau, mrrrau, miau miaumiaumiau, mrrrr. Miau. Miau. Miau! Miau! MIAU!
Miau. Miau. Miau.
Miau.

Miau

Anastazja nalegała, bym przekazała to orędzie. Nie wiem, co ono znaczy (pewnie coś na temat szerokiego dostępu do mleka. Wolę nie myśleć o innych możliwościach), dlatego przekazuję je w pierwotnej formie.
Wszystkie przeinaczenia są moją winą. Nie mam pomysłu, jak oddać jej gruchanie.

Nomi

Salem: Ponownie dziękuję Anastazji i Nomi za napisanie aktualki <3 Anastazjo, to najlepsza przemiauczowa, jaką kiedykolwiek czytałam, wzruszyłam się do łez, nie przejmując się zupełnie barierą językową.
Kochani czytelnicy, dziś mamy dla Was 9 rozdziałków, miłego czytania! Smacznego!


Asami-sensei no Himitsu9-10
Black Clover100-101
Gokusen34-35
Hekikai no AiON25
Takane to Hana30
Sengoku Danshi Hana no Ran17

"?" ?/'" ~ Anastazja - kot Nomi

Guerreira da Luz & Metamorfose d'alma

Pewnie już wszyscy zauważyli, ale dla pewności napiszę jeszcze raz. Koniec mrozów! Niedługo wiosna! Chociaż… ma to swoje złe strony. Koniec z niewychodzeniem z domu "bo zimno" i oddawaniu się mangom/anime/dramom/książkom/czemukolwiek innemu. Ech, nie można mieć wszystkiego.

Zaczęłam pisać tę aktualkę o pogodzie, i przypomina mi się coraz więcej powodów, dla których nie lubię wiosny. Owady, na przykład. Kwiaty wierzby. Deszcz. Chyba jednak wolę mrozy.

Ech, dwa akapity, a ja już przeczę sama sobie.

W każdy razie, mamy dla Was jedenaście rozdziałów. Miłego czytania ^^.

Nomi

Salem: Dziękuję Nomi za napisanie pierwszej aktualki na tej stronie i Anastazji za zaimprowizowanie wspaniałego tytułu <3 Też troszkę tęsknię za ciepełkiem na zewnątrz, ale póki co cieszmy się kiszeniem się w domku i czytaniem rozdziałów od ekipy Kikimory! Smacznego!


Black Clover99
Hekikai no AiON22-24
Neko no Otera no Chion-san10-11
Shigatsu wa Kimi no Uso17
Takane to Hana27-29
Zombie Loan53