Majówkowa aktualka

Kikimora 4 CommentsPassion for Life | lifedelight.tumblr.com (Source: sceneriies) GIF

LSR: Jako że zmniejszyłem ilość czasu poświęcanego na mangi, wziąłem na siebie zadanie napisania aktualki, myśląc, że w ten sposób jakoś odpokutuję. Lepszym sposobem na to byłoby zapewne częstsze robienie rozdziałów, ale co najmniej do wakacji nie będę mógł sobie na to raczej pozwolić, bo teraz – w maju – zaczynam praktyki (w agencji reklamowej! *ironiczne wow*!), a w czerwcu mam jakieś śmierdzące egzaminy zawodowe, więc pewnie będę wracał zmęczony po całym dniu robienia próbnych egzaminów na wszystkich możliwych przedmiotach zawodowych, bo nagle nauczyciele sobie przypomnieli, że my to w sumie jeszcze nie umiemy wszystkiego, co powinniśmy. Dodatkowo zdradzę powody mojego nieco wolniejszego niż na początku tłumaczenia Takane i Black Clover: od kilku rozdziałów tych serii tłumaczę z japońskiego, co niestety wymaga ode mnie więcej czasu. Nadmienię też, że jak chcecie kogoś gryźć, że rozdziały nie wychodzą, to ja jestem do tego najwłaściwszą osobą. [edit] Tak, wiem, że są też rozdziały po angielsku, wolę zwyczajnie tłumaczyć z japońskiego.

Salem: Dziękuję Patrykowi za napisanie aktu~ Teraz moja kolej. Chciałabym życzyć wszystkim maturzystom połamania nóg i odwagi, żeby trema nie zjadła na ustnych ;) Może najecie się troszkę stresu, ale potem czekają Was najdłuższe wakacje w życiu (jeśli idziecie na studia, ofc), więc zazdroszczę...

Ok, Salem, ogar.
W tym miesiącu upichciliśmy 11 dań, więc całkiem nieźle. Brawo, ekipo :D Ponadto z wielką ulgą mam przyjemność obwieścić, że zakończyliśmy pierwszy projekt jako Kikimora - Asami-sensei no Himitsu! Także no... jest zakładka z zakończonym, jej!
Bez zbędnego przedłużania, indżojcie i miłego dnia~


Asami-sensei no Himitsu11-155KONIEC!!!
Black Clover1021
Nagareboshi ni Negau Hodo Bokura wa Sunao ja Nai61
Neko no Otera no Chion-san121
Shigatsu wa Kimi no Uso18-192
Takane to Hana301
Zombie Loan541

4 komentarze:

 1. Dziękuję za kolejne mangi ^^ Ale na pewno szukałeś Black Clover po angielsku, bo ja znalazłam chyba do 140 rozdziału :)

  Jeszcze raz dziękuje i powodzenia~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie na plus :D Tylko, żeby nam się nie wykończył :)

   Usuń
 2. Wiem, ze późno, ale brakło okazji wcześniej. Dziękuję za wszystkie rozdziały. A także za napisanie tej wciągającej aktualki. :)

  OdpowiedzUsuń