Ostatnia aktualka

Kikimora 5 CommentsPodobny obraz

Uszanowanko, drodzy czytelnicy!
Z tej strony Salem. Jak zapewne domyśliliście się po tytule, to już nasza ostatnia aktualka :C Ostatnimi czasy bardzo nam brakuje czasu, a na lepsze dni się nie zanosi, więc musimy zamknąć Kikimorę. Mamy nadzieję, że nie złamaliśmy Waszych serc, a nawet jeśli, to będziecie mieć siłę, żeby je posklejać (wybaczcie, ale nie zasponsorujemy taśmy klejącej) :) A teraz trzymajcie te pyszne pożegnalne  4 kąski rozdziałkowe:

Black Clover1031
Hekikai no AiON26-272
Zombie Loan551

A tak serio to nie xD Issa' prank, bro! To prawda, że ostatnio mieliśmy mało czasu (dlatego tak mało obfita w rozdziały aktu) i to ostatnia aktualka, ale grupy bynajmniej NIE zamykamy~  Już tłumaczę. Otóż zauważyliśmy, że nie należymy do najbardziej wylewnych, a pisanie aktualek to dla nas nieprzyjemny obowiązek. Wobec tego od teraz o nowych wrzutkach będziemy Was informować zaraz po ich dodaniu ^^ Także ten... Do rychłego zobaczenia, czytelnicy ! Kikimoro, walcz!

Salem

P.s. Z tym nie zanoszeniem się na lepsze dni to sobie żartowałam. Nie ma sytuacji bez wyjścia i przeszkód nie do przeskoczenia, a czerwiec z pewnością będzie bardziej urodzajny w rozdziały od nas :)

5 komentarzy:

 1. hehehehe poczucie humoru :) az się wystraszyłam, że to koniec :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nienawidzę was,BAKA!!! Ja już chcialam płakać

  OdpowiedzUsuń
 3. kolejne nuuby z fake-aktualką prawie popadłem w nałóg czekolady i o włos od sudoku, dobry prank geniusze

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteście okropni, prawie się poryczałam!

  haha, kocham was!

  Czekam na kolejne <3

  OdpowiedzUsuń